Akční nabídky
 ČZ ST9 CHROM MAT, RÁŽE 9MM LUGER
15 728,- Kč bez DPH 19 030,88 Kč s DPH
 ČZ ST9 ČERNÁ RÁŽE 9MM LUGER
14 504,- Kč bez DPH 17 549,84 Kč s DPH
 LUVO LA-15 TACTICAL 2022
60 639,- Kč bez DPH 60 639,- Kč s DPH
Doporučujeme
  

CZ 75 ŘÁD BÍLÉHO LVA

Přidáno: 24.04.2023
|
CZUB

S hrdostí oznamujeme, že pistole z limitované edice CZ 75 Řád Bílého lva jsou prvními střelnými zbraněmi na světě, jejichž vlastnictví bude ověřeno na blockchainové platformě. Autenticitu zaručí unikátní digitální doklad, který zvýší sběratelskou hodnotu těchto pistolí.

Zbraně z edice CZ 75 Řád Bílého lva budou poprvé v historii firmy zpřístupněny ke koupi prostřednictvím celosvětové aukce NFT (non-fungible token). Při ní se bude příhozy usilovat o prvenství v pořadníku na pistoli s konkrétním výrobním číslem.

Skupina Colt CZ Group část výnosů z aukce NFT věnuje na sbírkový účet Velvyslanectví Ukrajiny v ČR na podporu ukrajinské armády.

Řád Bílého lva propůjčuje prezident republiky občanům ČR za zvláště vynikající zásluhy o stát, za mimořádné zásluhy o obranu a bezpečnost státu, za vynikající velitelskou a bojovou činnost, za vědeckou a odbornou práci vojenského a branného charakteru a za významné proslavení vlasti v zahraničí. Těm, kdo nejsou občany ČR, je Řád Bílého lva udělován za zvláště vynikající zásluhy ve prospěch republiky.
CZ75 RAD BILEHO LVA
Pomyslným srdcem tohoto vyznamenání, podle znalců jednoho z nejkrásnějších na světě, je řádový odznak v podobě granátově červeně smaltované hvězdice s pěti díly spojenými lipovými lístky. Na středovém medailonu hvězdice je na líci tradiční znak českých zemí – stříbrný korunovaný dvouocasý lev ve skoku.

 

Mezi nositeli Řádu bílého lva jsou skuteční velikáni naší doby, jako například prezident Václav Havel, americká diplomatka českého původu Madeline Albrightová, průmyslník Jan Antonín Baťa, sir Nicholas Winton, generál John J. Pershing, Nikola Tesla, Dwight D. Eisenhower, Paul-Henri Spaak a řada dalších.
RITINY CZ75 RAD BILEHO LVA
České národní symboly v podobě lipových listů a heraldického lva představují hlavní zdobné motivy také u edice CZ 75 Řád Bílého lva, která vznikla za podpory a spolupráce Kanceláře prezidenta republiky.

 

Více informací naleznete zde.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

KONTAKT

FIREARMS.cz - KMB Partners, s.r.o.

 

E-MAIL: firearms@firearms.cz

GSM: +420 776 017 807

ID provozovny: 10 14 17 33 96

 

loga partneru

Copyright 2021 - 2023 © ⁌ FIREARMS.cz ⁍ Zbraně a střelivo