Akční nabídky
 .223 REMINGTON (5,56x45)- karton
7 768,60 Kč bez DPH 9 400,- Kč s DPH
 Brokovnice opakovací - Wisho IMPERATOR 12/76
9 500,- Kč bez DPH 9 500,- Kč s DPH
 LUVO LA15-BLUE 2 .223 REM, 18"
42 955,- Kč bez DPH 51 975,55 Kč s DPH
 střelivo GETLOAD 9mm - 124g - balení 100ks
530,- Kč bez DPH 530,- Kč s DPH
Doporučujeme
  

CZ 75 ŘÁD BÍLÉHO LVA

Přidáno: 24.04.2023
|
CZUB

S hrdostí oznamujeme, že pistole z limitované edice CZ 75 Řád Bílého lva jsou prvními střelnými zbraněmi na světě, jejichž vlastnictví bude ověřeno na blockchainové platformě. Autenticitu zaručí unikátní digitální doklad, který zvýší sběratelskou hodnotu těchto pistolí.

Zbraně z edice CZ 75 Řád Bílého lva budou poprvé v historii firmy zpřístupněny ke koupi prostřednictvím celosvětové aukce NFT (non-fungible token). Při ní se bude příhozy usilovat o prvenství v pořadníku na pistoli s konkrétním výrobním číslem.

Skupina Colt CZ Group část výnosů z aukce NFT věnuje na sbírkový účet Velvyslanectví Ukrajiny v ČR na podporu ukrajinské armády.

Řád Bílého lva propůjčuje prezident republiky občanům ČR za zvláště vynikající zásluhy o stát, za mimořádné zásluhy o obranu a bezpečnost státu, za vynikající velitelskou a bojovou činnost, za vědeckou a odbornou práci vojenského a branného charakteru a za významné proslavení vlasti v zahraničí. Těm, kdo nejsou občany ČR, je Řád Bílého lva udělován za zvláště vynikající zásluhy ve prospěch republiky.
CZ75 RAD BILEHO LVA
Pomyslným srdcem tohoto vyznamenání, podle znalců jednoho z nejkrásnějších na světě, je řádový odznak v podobě granátově červeně smaltované hvězdice s pěti díly spojenými lipovými lístky. Na středovém medailonu hvězdice je na líci tradiční znak českých zemí – stříbrný korunovaný dvouocasý lev ve skoku.

 

Mezi nositeli Řádu bílého lva jsou skuteční velikáni naší doby, jako například prezident Václav Havel, americká diplomatka českého původu Madeline Albrightová, průmyslník Jan Antonín Baťa, sir Nicholas Winton, generál John J. Pershing, Nikola Tesla, Dwight D. Eisenhower, Paul-Henri Spaak a řada dalších.
RITINY CZ75 RAD BILEHO LVA
České národní symboly v podobě lipových listů a heraldického lva představují hlavní zdobné motivy také u edice CZ 75 Řád Bílého lva, která vznikla za podpory a spolupráce Kanceláře prezidenta republiky.

 

Více informací naleznete zde.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Obchodní podmínky

Doprava a platba

Vážení zákazníci, 

 

vzhledem k povaze tohoto e-shopu je nutné všechny zbraně a střelivo vyzvednou osobně, společně s příslušnými dokumenty.

 

U zboží, které nepodléhá zákonu 119/2002 Sb. v jeho poslední novelizaci, nabízíme mimo osobního vyzvednutí také dopravu přepravní službou nebo kurýrem.

 

Věrnostní program

Ochrana osobních údajů

Reklamační řád

Copyright 2021 - 2023 © ⁌ FIREARMS.cz ⁍ Zbraně a střelivo